Tennisles senioren

 

In februari 2019 starten er weer tennislessen voor senioren. 

Wij doen dit nu samen met tennisvereniging Someren-Eind. Dit heeft als voordeel dat er meer mogelijkheden zijn om met spelers te trainen van je eigen niveau. Mick Isbouts zal deze lessen verzorgen op het sportpark van Someren-Eind op dinsdag- of woensdagavond. Bij voldoende aanmeldingen wordt er ook op zaterdagmorgen gelest.  

Mick is een gediplomeerde tennisleraar in dienst van Frank de Leeuw, tennisleraar van o.a. Packador.  

Je kunt je opgeven bij Frank de Leeuw. Bijgevoegd vind je het inschrijfformulier.
Inschrijfformulier training TVSE en SVSH Tennis (Frank de Leeuw)
Graag aanmelden vóór 25 januari 2019

Het komende seizoen zullen ook themalessen worden gegeven door Mick. Onderdelen van het tennisspel worden dan apart behandeld (bv. dubbelspeltactiek, backhand, service, ect.). Men kan zich dan per onderdeel opgeven. Data voor deze themalessen worden nog ingepland. 

Wie durft deze uitdaging aan! 

Bestuur SVSH Tennis