Toss avond
24 oktober 2019
Nieuwe website
15 mei 2020
Alle berichten

Tennisles senioren

Beste leden,

In februari 2020 starten er weer tennislessen voor senioren. 

Evenals vorig jaar gaan we dit weer samen met tennisvereniging Someren-Eind doen. Dit heeft als voordeel dat er meer mogelijkheden zijn om met spelers te trainen van je eigen niveau. Mick Isbouts zal deze lessen verzorgen op het sportpark van Someren-Eind. Bij voldoende aanmeldingen zou er mogelijk ook op ons eigen park, les gegeven kunnen worden. 

Mick is een gediplomeerde tennisleraar in dienst van Frank de Leeuw, tennisleraar van o.a. Packador.  

Je kunt je opgeven bij Frank de Leeuw. Bijgevoegd vind je het inschrijfformulier.
Inschrijfformulier training voorjaar 2020

Graag aanmelden vóór 31 januari 2020

Wie durft deze uitdaging aan! 

Bestuur SVSH Tennis